Koníčky...

Myslím si, že každý by měl mít nějaký svůj koníček. Ať už je to kolektivní sport, anebo příležitostná zábava. Je to něco, při čemž zapomeneme na problémy každodenního žití.

Mezi mé zájmy je luštění sudoku, jízda na kole, plavání a hlavně tanec.

V našem málem městyse pomáhám vést taneční klub, který se věnuje show dance (taneční předtančení, které tvoří nějaký příběh). Díky tomuto koníčku můžu předávat radost z tance ostatním. Nejen, že máme skvělý kolektiv, máme i úžasné výsledky. Vidět, že to co děláte má smysl, vás naplňuje energii a uspokojením.

Sudoku. Bez něho bych asi nezvládnul přežít ty nekonečné dny ve škole. :D nejvíc se mi líbí na sudoku, že není furt stejné. Je spoustu druhů pro začátečníky i pokročilé.

Vzhledem k tomu, že bydlím v takové větší vesnici, tak jízda na kole je nutnost, protože bych se bez něj asi nikam nedostal :D. Samotného mě jízda samotného úplně nebaví. S kamarády je to prostě lepší.

Ale proč tento článek vůbec píšu? Spoustu lidí v mém okolí se bojí začít dělat nějaký sport, protože si myslí, že jim to nepůjde, nebo že se "ztrapní". Vůbec nezáleží na tom, co si myslí ostatní o tom, co děláte. Hlavní je, že to baví vás! Vždycky se potkáte s někým, kdo vám vaší zálibu zkritizuje. Řekne vám, že vám to nejde. Dělají si z vás srandu. Je důležité umět, takové věci prostě ignorovat a přejít je. Není to jednoduché, ale postupem času za to budete rádi.

Určitě je fajn, když si najdete nějakého parťáka, který bude s vami tento koníček dělat.

To je asi z dnešního příspěvků vše. Doufam, že vás clanek nejakym způsobem inspiroval a pokud jste vy zrovna ten typ, který se bojím začít s koníčkem, protože se bojí, co na to řekne okolí, tak jdete do toho a nevzdavejte se!

Vaše názory a postoje k tomuto tématu by napište do komentáře. Také budu rád, když se přihlásíte k mým pravidelným čtenářům.
Mějte se fajn :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš názor